EUROCARGO RAIL Sp. z o.o. - tel: +48 795 064 258
Home O firmie Oferta Dokumenty Obsługa celna Wycena transportu Kontakt
Unia Europejska

Transport Samochodowy Dedykowany

Usługi transportowe cało pojazdowe to przewóz towarów, który z powodu wymagań klienta lub ze względu na ich charakterystykę, jest wykonywany samochodem dla jednego odbiorcy (tj. bez możliwości załadunku innego towaru).

Transport  cało pojazdowy to idealne rozwiązanie dla podmiotów posiadających wysoki wolumen przesyłek w ramach przewozu z punktu A do punktu B w ramach terytorium Polski, Państw Członkowskich UE oraz poza granicami UE.  Dodatkowo w przypadku transportu poza strefę UE oferujemy dla naszych klientów obsługę celną w naszej Agencji Celnej ZAWODZIE.

Ponadto zaletami transportu cało pojazdowego jest możliwość optymalnego dostosowania pojazdu do konkretnego ładunku oraz terminowość dostaw.

Dzięki naszym sprawdzonym partnerom posiadającym szeroką gamę pojazdów możemy zaproponować naszym klientom samochody o ładowności od 1t do 25t.

Dzięki naszym podwykonawcom posiadamy w naszej ofercie m.in. naczepy standardowe 13,6 mieszczące 33 euro palety, naczepy typu „Mega”, które mogą pomieścić towary wysokie do 3 metrów o kubaturze 100 m3, naczepy chłodnicze oraz izotermiczne na potrzeby przewozu towarów wymagających kontrolowanej temperatury oraz wiele innych (coilmulde, naczepy typu wywrotka itd.).

Oferujemy naszym klientom obsługę poprzez doświadczony zespół specjalistów.

Jesteśmy przygotowani na każdą okoliczność.

Dzięki urządzeniom satelitarnym GPS oraz wysokiej dyspozycyjności naszych pracowników jesteśmy w stanie informować naszych klientów o ich ładunku , od jego podjęcia do rozładunku w miejscu przeznaczenia.
EUROCARGO RAIL organizuje usługi transportu krajowego i międzynarodowego cało pojazdowego, zarówno w ramach długookresowych kontraktów handlowych, jak również na jednorazowe zlecenie.

ul. Zbyszka z Bogdańca 10 A, lok. 7
03-259 Warszawa
+48 795 064 258
biuro@eurocargo.com.pl
Godziny pracy:
Pn. - Pt: 9:00 - 17:00
Wykonanie strony WWW - Devilart