EUROCARGO RAIL Sp. z o.o. - tel: +48 795 064 258
Home O firmie Oferta Dokumenty Obsługa celna Wycena transportu Kontakt
Unia Europejska

Transport Ekspresowy

Ekspresowe usługi transportowe to przewóz towarów, który ze względu na potrzeby klienta jest wykonywany środkiem transportu pozwalającym dotrzeć do miejsca rozładunku w ekspresowym czasie (w mniej niż 24 h) w ramach granic Polski,(w ciągu 24 h) w ramach Państw Członkowskich UE oraz poza jej granicami ( w minimalnym czasie). Dodatkowo w przypadku transportu poza strefę UE oferujemy dla naszych klientów obsługę celną.

Usługa dostawy ekspresowej umożliwia dostarczenie towarów z pilnym terminem rozładunku. Wiele firm szczególnie w branży motoryzacyjnej, elektronicznej, meblowej czy odzieżowej nie może sobie pozwolić na przestój dlatego jesteśmy przygotowani na sytuacje kryzysowe.

Dzięki naszym podwykonawcom i ich możliwościom w doborze środków transportu, możemy zapewnić dostawę w jak najkrótszym czasie.

Do transportu ekspresowego w kraju i UE używamy przede wszystkim pojazdów nieprzekraczających masy całkowitej 3,5 t, które z jednej strony nie są ograniczone normami czasu pracy, a z drugiej ze względu na mniejszy rozmiar i wagę, są w stanie szybciej dostarczyć towar.

Poza UE korzystamy z linii lotniczych. W sytuacji gdy towar przeznaczony do transportu ekspresowego wymaga większego środka transportu, korzystamy z optymalnie dobranego pojazdu powyżej 3,5 tony.

Dzięki użyciu lokalizacji satelitarnej GPS możemy stale informować naszych klientów o przebiegu procesu transportowego.

Ze względu, że nigdy nie wiadomo, kiedy wydarzy się sytuacja kryzysowa, oferujemy rozwiązania transportowe przez 24h na dobę przez 365 dni w roku.
Świadczymy usługi transportowe ekspresowe krajowe i międzynarodowe, zarówno w ramach długookresowych kontraktów handlowych, jak również na jednorazowe zlecenie.

ul. Zbyszka z Bogdańca 10 A, lok. 7
03-259 Warszawa
+48 795 064 258
biuro@eurocargo.com.pl
Godziny pracy:
Pn. - Pt: 9:00 - 17:00
Wykonanie strony WWW - Devilart