EUROCARGO RAIL Sp. z o.o. - tel: +48 795 064 258
Home O firmie Oferta Dokumenty Obsługa celna Wycena transportu Kontakt
Unia Europejska
Światowy operator logistyczny na wystawach i targach w kraju i za granicą.
Transport Samochodowy Dedykowany
Usługi transportowe całopojazdowe to przewóz towarów, który z powodu wymagań klienta lub ze względu na ich charakterystykę, jest wykonywany dedykowanym środkiem transportu (tj. bez możliwości doładunku).
Transport Ekspresowy
Transport Kolejowy
EUROCARGO RAIL świadczy profesjonalne usługi w ramach spedycji kolejowej. W ramach naszej obsługi , nasi klienci powierzają nam organizację transportu towarów na terenie RP UE i poza UE.
Transport Lotniczy
Doradztwo Transportowo-Spedycyjne
Przewóz towarów, który ze względu na potrzeby klienta jest wykonywany środkiem transportu pozwalającym dotrzeć do miejsca rozładunku w ekspresowym czasie (w mniej niż 24 h) w ramach granic RP.
Kilka słów o firmie

Jesteśmy firmą spedycyjną powstałą w 1994 roku o szerokim spektrum działania na płaszczyźnie dostaw towarów z wykorzystaniem transportów drogowych, kolejowych, lotniczych i morskich przy eksporcie, imporcie oraz obsłudze wystaw i targów w kraju i za granicą. Oferujemy także pomoc i doradztwo spedycyjne oraz prawne w kwestiach związanych z transportem i szeroko pojętą logistyką. Jesteśmy zawsze do dyspozycji naszych klientów, partnerów i wszystkich osób zainteresowanych współpracą – na nas możesz liczyć!

Światowy operator logistyczny
Światowy operator logistyczny
Specjalizujemy się przede wszystkim w obsłudze spedycyjno-celno-transportowej eksponatów, zabudów oraz materiałów reklamowych polskich wystawców przeznaczonych na targi i wystawy w kraju i na świecie.
obsługa celna
obsługa celna

Procedury prawne związane z odprawą celną są czasochłonne. Aby zaoszczędzić czas i pieniądze, warto skorzystać z usług naszej Agencji Celnej ZAWODZIE. To doświadczeni specjaliści, którzy działają w imieniu Klienta.

Doradztwo Transportowo - Spedycyjne
Doradztwo Transportowo - Spedycyjne
Nasz wykwalifikowany i doświadczony zespół jest zawsze gotowy udzielić wszelkich potrzebnych porad oraz informacji, które pomogą Państwu w realizacji procesów w zakresie transportu, spedycji i logistyki.
Transport Krajowy i Międzynarodowy
Transport Krajowy i Międzynarodowy
Budujemy swoją markę na wieloletnim zaufaniu klientów, którzy mogą zawsze liczyć na profesjonalną i szybką pomoc w zakresie spedycji i logistyki. Każdego klienta traktujemy indywidualnie, dopasowując naszą ofertę do jego wymagań i potrzeb.
ul. Zbyszka z Bogdańca 10 A, lok. 7
03-259 Warszawa
+48 795 064 258
biuro@eurocargo.com.pl
Godziny pracy:
Pn. - Pt: 9:00 - 17:00
Wykonanie strony WWW - Devilart